Shitet, Shtëpi Private, Laprakë, Tiranë

300,000 €

ID: PRO18618
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDPRO18618
  • Siperfaqja110m2
  • Kat
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime45

Pershkrimi

Shtëpia është e pozicionuar në Laprakë.
Informacion mbi pronen:
• Rikonstruruar
• Strukturë 1 katëshe
• Sipërfaqje ndërtimi: 110 m2
• Sipërfaqe trualli: 513 m2
Organizimi:
• Ambienti i ndenjies
• Ambienti i gatimit
• 3 dhoma gjumi
• 2 tualete
• Oborr dhe kopësht
Cilësime të tjera:
• I investuar
• I mobiluar
• Hapësirë e bollshme për parkim
Për ta vizituar na konataktoni!

Klajdi Miraci
Klajdi Miraci
Future Home Property