Shitet, Ambjent, Unaza e re

330,000 €

ID: 12730
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • ID12730
  • Siperfaqja182m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime599

Pershkrimi

Shitet ambjent ne Unaze Te Re. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 182 m2 Bruto dhe 167 m2 neto. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • 2 Hyrje • 1 Tualet • 1 Magazine • Buze rruge • Fasade xhami • Sistem Kondicionimi • Spote ndricimi • Me parket • Opsion ideal investimi •Me hipoteke •Për ta vizituar na kontaktoni!

Esidian Zeqa
Esidian Zeqa
Future Home Property