Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

1,500 € /muaj

ID: al12731
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDal12731
  • Siperfaqja170m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime162

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar pranë Stacionit të Trenit, në afërsi të Burgut 313. Informacion mbi ambjentin : • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 170 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • 2 Tualete • I investuar • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi si spa, palestër, lokal, etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Zyra Ali Demi
Zyra Ali Demi
Future Home Ali Demi