Shitet, Garsoniere, Rruga e Dibres, Tirane.

58,788 €

Detajet e pronës

Referenca

BLV37777

Apartament

Tipologji

1

Dhoma

1

Tualete

43

m 2

Pershkrimi

Disponojme garsoniere per shitje me vendodhje tek Rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2.

Informacion mbi pronen:
• Kati 6
• Sipërfaqe: 42.6 m2 (bruto)
• Sipërfaqe: 37.4m2 (neto)
• Sipërfaqe e perbashket : 5.2 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Ambjenti ndenjes
• Ambjent gatimi
• 1 Tualet
• Koridor

Cilësime të tjera:
• Ndertim i ri
• Shitet bosh
• Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e preferuar per banim dhe investim

Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Referenca:

  BLV37777

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  43m 2

 • Dhoma:

  1

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  6

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit