Qera, Magazinë, Tufinë, Tiranë

800 € /muaj

ID: OPP+18663
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiPavilion
  • IDOPP+18663
  • Siperfaqja400m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime77

Pershkrimi

Jepet me qera, Magazinë .
Ambjenti ndodhet në rrugën e Arbrit, pranë lokacionit të Fundjavë Ndryshe.
Me sipërfaqe 400m2, lartësia e ambientit është 3.5m.
Ambjenti ndodhet në një lokacion të favorshëm dhe mund të shtrytëzohet për një shumëllojshmëri biznesesh.
• Disponon linjë 3-fazore.
• Ndërtim i ri.
Hapësira të mjaftueshme për ngarkim-shkarkim kamioni.
Ambjenti ka hapësirë për parkim makinash.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +