Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë

65,000 €

ID: OPP+18664
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18664
  • Siperfaqja110m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime255

Pershkrimi

Shitet, Apartament 3+1, tek Fresku, në rrugën e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 110 m2.
• Kati i 2.
• Orientim Veri-Lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim dhe 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Me hipotek.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Zonë e qetë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +