Shitet, Tokë, TEG, Tiranë

91,000 €

ID: OPP+18665
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP+18665
  • Siperfaqja1300m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime62

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Daias në afërsi të TEG-ut.
Me sipërfaqe totale prej 1300m2 dhe me perspektivë zhvillimi.
I përshtatshëm për ndërtim (vila).
Buzë autostradës Tiranë-Elbasan.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet.
Për më tepër na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +