Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

57,500 €

ID: OPP+18673
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18673
  • Siperfaqja110m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime470

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, në Fresk, rruga Xhon Belushi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 109.5 m2.
• Kati i 5 banim.
• Orientim jug-lindje-perendim.
Organizimi:Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar: punime gipsi, shtruar me parket, me grila, me oxhak funksional.
• Bosh.
• Me korridor shpërndarës.
• Ndërtim i ri.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Zonë e qetë.
• Mundësi parkimi.
• Me Pamje nga Tirana.
Për ta vizituar na kontaktoni

Anisa Hasani
Anisa Hasani
Future Home Opportunity +