Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë.

72,800 €

ID: OPP+18675
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18675
  • Siperfaqja130m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime142

Pershkrimi

Shitet, apartament 3+1, në zonën e Freskut, Rruga Xhon Belushi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 130 m2
• Kati i 5-të banim
• Orientim Jug-Lindje.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Bosh.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me korridor shpërndarës.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anisa Hasani
Anisa Hasani
Future Home Opportunity +