Shitet, Apartament 1+1 (Papafingo), Fresku, Tiranë.

26,000 €

ID: OPP+18678
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18678
  • Siperfaqja46m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime294

Pershkrimi

Shitet, apartament 1+1 (Papafingo) në zonën e Freskut, Rruga Xhon Belushi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 46 m2
• Kati i 6 banim (i fundit).
• Orientim Jug-Lindje.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar: me oxhak.
• Bosh.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anisa Hasani
Anisa Hasani
Future Home Opportunity +