Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

60,000 €

ID: OPP+18704
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18704
  • Siperfaqja bruto104m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime642

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1 i konvertuar në 2+1, tek Fresku rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 104m2.
• Kati i 5.
• Orientim lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, verandë 40m2.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndërtim i ri.
• Me ashensor
• Me mundësi parkimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +