Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

57,500 €

ID: OPP+18708
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18708
  • Siperfaqja104m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime166

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku rruga e Dajtit, pranë Restorant Qesarakës.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 104.2m2.
• Kati i 1.
• Orientim lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndërtim i ri.
• Me ashensor
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eduart Polisi
Eduart Polisi
Future Home Opportunity +