Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

450 € /muaj

ID: PRI+18719
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+18719
  • Siperfaqja130m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime177

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar tek Liqeni I Thate, Tiranë.

Informacion mbi apartamentin:

• Kati I 3 banim.

• Sipërfaqja e apartamentit : 130 m2.

• Siperfaqja e Verandes : 62 m2
.
• Dokumentacioni : Me Hipotekë.

Apartamenti jepet me qera I pa mobiluar dhe disponon:

• Salloni Ndenjes.

• Kuzhina.

• 2 Dhoma gjumi.

• 2 Tualete.

• Ndërtim i ri.

• Ndërtime cilësore.

• Kubaturë e rregullt.

• Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.


Për ta vizituar na kontaktoni!

Florian Veliu
Florian Veliu
Future Home Priority +