Shitet, Biznes, Rruga e Kosovareve

14,000 €

ID: Pro13060
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPro13060
  • Siperfaqja75m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Shikime203

Pershkrimi

Shitet biznes, restorant peshku në Rrugën e Kosovareve. • Informacion mbi biznesin: • Siperfaqe: 75 m2 dhe 30 m2 verande • Aktualisht ne gjendje pune • Sistem kondicionimi • Me parket • Zone e aksesueshme dhe mjaft e preferuar ne qytet • Per një vizite na kontaktoni!

Fisnik Veisllari

Fisnik Veisllari

+355692542669