Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë

300 € /muaj

ID: OPP+18745
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18745
  • Siperfaqja bruto85m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime154

Pershkrimi

Jepet me Qera, Apartament 2+1, tek Bryrli.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 85m2.
• Kati i 2.
• Orientim lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndërtim i ri.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +