Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

60,000 €

ID: OPP+18806
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18806
  • Siperfaqja bruto95m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime740

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, në rrugën e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 95m2 .
• Kati i 1 .
• Orientim Jug-Lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotek.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me korridor shperndares
• Vetrata dopio xham termike.
• Me ashensor.
• Zonë e qetë.

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +