Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë

52,000 €

ID: OPP+18866
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18866
  • Siperfaqja bruto53m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime822

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, tek Oxhaku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 53.4m2 .
• Kati i 3 .
• Orientim veri-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotek.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shperndares
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +