Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Shitet,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 72 m2 • Orientimi : Veri-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri •I investuar • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
AL13449
72 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-12-05

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 2
5,000 € /muaj

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 1
500,000 €

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14375
200 m2 1 2
2,000 € /muaj