Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në Qendër, pranë Bashkisë. Informacion mbi ambjentin : • Godinë 5-katëshe • Sipërfaqja e ambjentit : 580 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Dyqan në katin 0 me sipërfaqe 100 m2 me qera 4000 euro ne muaj • Pozicion të favorshëm gjeografik • Buzë rruge kryesore • Kubaturë e rregullt • I përshatshëm për zyra, hotel, hostel dhe mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
AL13525
580 m2
0
Ka Hipoteke
2019-12-09

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 2
5,000 € /muaj

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 1
500,000 €

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14375
200 m2 1 2
2,000 € /muaj