Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ndre Mjeda

120,000 €

ID: Pro13556
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPro13556
  • Siperfaqja111m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime195

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Ndre Mjeda. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 111 m2. • Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Korridor shpërndarës. Cilesime te tjera: • Sistem kondicionimi • Sistem aspirimi • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fisnik Veisllari

Fisnik Veisllari

+355692542669