Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi ambjentin : • Kati 1 • Sipërfaqja e ambjentit: 100 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • I investuar • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • Fasadë xhami • Open Space • Kubaturë e rregullt • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
AL13565
100 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2019-12-11

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 2
5,000 € /muaj

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 1
500,000 €

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14375
200 m2 1 2
2,000 € /muaj