Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, te Kompleksi Orion. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • Orientimi Veri-Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Izolim akustik • Termoizolim • Totalisht i investuar • Parket • Tavani me gipse dhe spote • Punime të bëra vetë • Hapësira të gjelbërta, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
AL13586
90 m2
6
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-12-12

Adresa

Rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 2
5,000 € /muaj

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 1
500,000 €

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14375
200 m2 1 2
2,000 € /muaj