Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në hyrjen e Myslym Shyrit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit : 89 m2. • Kati 5. • Pallat ekzistues. Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • 2 Dhoma gjumi • Tualet • Ballkon. – Detaje të tjera : • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. • Sistem kondicionimi. • I pamobiluar. Zona ku ndodhet apartamenti është zone mjaft e preferuar për banim si dhe ofron një numër të madh facilitetesh. Për një vizitë në apartament na kontaktoni!

Tipare

Apartment
Pro+13627
89 m2
5
3
1
Ka Hipoteke
2019-12-14

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 2
5,000 € /muaj

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 1
500,000 €

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14375
200 m2 1 2
2,000 € /muaj