Qera,Kapanon,Teg

Pershkrimi

Kapanoni është i pozicionuar në zonën e Teg-ut. Informacion mbi magazinën: • Sipërfaqja : 1700 m2. Kapanoni është bosh dhe disponon: • Lokacion shumë i favorshëm • I organizuar mirë • I investuar • Mure të betonizuar • Cati alumini me cilësi amerikane • Instalimet 3 fazori dhe uji janë të gatshme • Hapësirë e bollshme parkimi • 2 Porta • Lartësi 5 m • I shfrytëzueshëm për cdo lloj aktiviteti biznesi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Pavilion
AL13628
1700 m2
0
Ne proces hipotekimi
2019-12-14

Adresa

Teg
Albania
Tirana
TEG

Prona te ngjashme

Shitet, Duplex, Pallati me Shigjeta, Tiranë

Pallati me Shigjeta Tirana ID: Pro+14378
180 m2 3 2 -1
180,000 €

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 2
5,000 € /muaj

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 1
500,000 €