Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë

125,000 €

ID: OPP+19028
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19028
  • Siperfaqja bruto116m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime274

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, në Kinostudio , në rrugën Aleksandër Moisiu tek kompleksi Latifi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 116m2 .
• Kati i 2 .
• Orientim perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• i mobiluar.
• Me hipotek.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me korridor shpërndarës
• Me ashensor.
• Zonë e qetë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +