Qera,Garsoniere,Stacioni i Trenit,Kompleksi Usluga

500 €

Detajet e pronës

Referenca

OPP41907

futurehome-new.garsoniere

Tipologji

1

Dhoma

1

Tualete

43

m 2

Pershkrimi

Qera,Garsoniere,Stacioni i Trenit,Kompleksi Usluga

Informacion mbi garsonieren:

• Sipërfaqja e apartamentit : 43m²
• Kati: 6
• Ndërtim i ri
• Ashensor
• Sapo Rinovuar

Organizimi i brendshëm:

• Ambienti i Ndenjies + Ambienti i Gatimit
• 1 Tualet
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Pamje nga rruga kryesore
• Jepet dhe per Airbnb


Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  OPP41907

 • Tipologji:

  futurehome-new.garsoniere

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  43m 2

 • Siperfaqja bruto:

  43m 2

 • Dhoma:

  1

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  6

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps