Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit ,Kompleksi Usluga

600 €

Detajet e pronës

Referenca

OPP41908

Apartament

Tipologji

2

Dhoma

1

Tualete

82

m 2

Pershkrimi

Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit, Kompleksi Usluga

Informacion mbi apartamentin:

• Sipërfaqja e apartamentit: 82m²
• Kati: 6
• Ndërtim i ri
• Ashensor
• Sapo Rinovuar

Organizimi i brendshëm:

• Ambienti i Ndenjies + Ambienti i Gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Pamje nga rruga kryesore
• Jepet dhe per Airbnb


Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  OPP41908

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  82m 2

 • Siperfaqja bruto:

  82m 2

 • Dhoma:

  2

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  6

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps