Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Vizion Plus

160,000 €

ID: Pro14095
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPro14095
  • Siperfaqja150m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Shikime288

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Vizion Plus. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 • Sipërfaqja e apartamentit: 150 m2 . Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete me hidrosanitare incaso dhe ajrosje natyrale, ku njeri nga tualetet eshte me dritare • Korridor shpërndarës. Cilesime te tjera: • Orientim: Jug-Lindje • Sistem kondicionimi ne cdo dhome • I ekspozuar ndaj drites natyrale te Diellit • Punime te bera me material teper cilesore • Sallon i investuar dhe i veshur totalisht me mermer mural prej plastike, material i importuar nga Italia • 2 Ballkone • Kubature e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fisnik Veisllari

Fisnik Veisllari

+355692542669