Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja

95,000 €

ID: Pro14164
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPro14164
  • Siperfaqjam2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Shikime223

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Albanopolis. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipërfaqa e apartamentit: 101 m2 . Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Ambjenti gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni. Cilesime te tjera : • Orientim: Jug-perendim • I mobiluar ne menyre bashkekohore • Pallat i ri • Punime cilesore • Kubature e rregullt • Me hipoteke. Zona ku ndodhet apartamenti është e qetë dhe e preferuar per banim. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Fisnik Veisllari

Fisnik Veisllari

+355692542669