Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë.

500 €

Detajet e pronës

Referenca

AL42684

Apartament

Tipologji

2

Dhoma

1

Tualete

60

m 2

Pershkrimi

Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë.
Apartamenti ndodhet pranë Tirana Bank.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja neto: 60 m2.
• Kati 4.
• Ndërtim ekzistues.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar dhe i investuar.
• Lavastovilje.
• Kondicioner.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  AL42684

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  60m 2

 • Siperfaqja bruto:

  60m 2

 • Dhoma:

  2

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  4

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps