Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit, Tiranë.

750 €

Detajet e pronës

Referenca

BLV42689

Apartament

Tipologji

2

Dhoma

1

Tualete

96

m 2

2023

Viti i ndertimit

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 për qera ne Rr. Haxhi Dalli, ne zonen e Stacionit te Trenit.

Informacion mbi Apartamentin:
• Sipërfaqja e Apartamentit (Bruto): 95.8 M2
• Sipërfaqja e Apartamentit (Neto): 83 M2
• Kati 5 banim

Organizimi:
• Ambient ndenje
• Ambient gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet me dritare
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri.
• I investuar dhe i mobiluar
• Orientim Veri-Perendim
• Me Hipoteke

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Referenca:

  BLV42689

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja bruto:

  96m 2

 • Dhoma:

  2

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  5

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps