Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi Zogu 1, Tiranë.

290,000 €

ID: AL19189
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL19189
  • Siperfaqja195m2
  • Kat12
  • Numri i dhomave3
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime99

Pershkrimi

Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi Zogu 1, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 200 m2.
• Kati I 12.
Apartamenti disponon:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 3 Tulete.
• 2 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Orientimi jug-lindje-perëndim.
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
• Ndërtim I ri.
• Totalisht I investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Eraldo Guri
Eraldo Guri
Future Home Integrity