Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

250 € /muaj

ID: OPP+19190
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19190
  • Siperfaqja92m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime146

Pershkrimi

Jepet me Qera, Apartament 2+1, në zonën e Freskut, rruga Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 92m2 .
• Kati i 2 .
• Orientim jlindje
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Me parket.
• Ndriçim natyral.
• Me korridor shpërndarës.
• Me ashensor.
• Zonë e qetë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Markeljana Bici
Markeljana Bici
Future Home Opportunity +