Shitet, Apartament 2+1, Kongresi Manastirit

90,000 €

ID: OPP19195
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP19195
  • Siperfaqja106m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime71

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Kongresi Manastiri, Kompleksi "ASL" Shpk, Tirane.
Informacion i përgjithshëm mbi apartamentin :
• Sipërfaqja totale 105.68 m2.
• Kati 5 banim.
Organizimi :
• 1 Ambjent ndenjeje.
• 1 Ambjent gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• Ballkon.
Detaje të tjera :
• Pallat i ri
• Godina do jete 11 kate ndertim, aktualisht ende ne proces.
• Me ashensor.
• Fasada do të detajohet me elemente dhe sisteme izolimi dhe termike, sistem-kondicionimi.
Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara për banim.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni

Brunilda Hasko
Brunilda Hasko
Future Home Opportunity