Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori

182,000 €

ID: Pro14217
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPro14217
  • Siperfaqja140m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime35

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori, pas Hotel Mondial. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4• Sipërfaqja e apartamentit: 140 m2 • Orientimi: Jug-Perendim-Veri. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete, ted y me dritare • 2 Ballkone, ku njeri komunikon me sallonin dhe tjetri me dhomen e gjumit • Korridor shpërndarës. Cilesime te tjera: • Ndertim i vitit 2019 • Sistem ngrohje-ftohje me multisplit i shperndare ne cdo ambient • Vetrata plastike dopio xham te mbushura me gaz argon • Fasade e ventiluar e cilesise se larte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin • Sistem hidraulik dhe elektrik te markave me cilesore ne treg • 3 Hyrje ne cdo kat • 2 Kate parkim, ku hyrja e makinave behet me ashensor • Kubature e rregullt • Ashensor • Ndërtime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fisnik Veisllari

Fisnik Veisllari

+355692542669