Qera, Ambient, Fresku, Tiranë

300 € /muaj

ID: OPP+19211
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP+19211
  • Siperfaqja bruto168m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime85

Pershkrimi

Jepet me Qera, Njësi tregtare, në zonën e Freskut , në rrugën Muhamet Deliu.
• Me sipërfaqe prej 168m2.
• Kati i 0.
• Me orientim perëndim.
• Buzë rrugës kryesore.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Hyrje e dedikuar dhe me fasadë xhami.
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +