Shitet,Duplex,Rezidenca " Kodra e Diellit"

250,000 €

ID: OPP19220
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDOPP19220
  • Siperfaqja bruto184m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime187

Pershkrimi

Duplexi ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1(zgjatimi).
Informacion mbi duplexin
• Sipërfaqja : 184.13 m²
•Ndërtim i Ri
• Kati i 1 dhe 2
• Orientimi Lindje
Organizimi :
• Sallon ndjenje
• Ambient gatimi
• 1 Ballkon,1 Verande
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
Cilësime të tjera • I investuar • I shtruar me parket • Sistem kondicionimi
Duplexi eshte ne faze ndertimi dhe perfundon ne vere 2021.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Pegi Xhani
Pegi Xhani
Future Home Opportunity