Qera, Ambient + Biznes, Rruga Naim Frasheri

700 € /muaj

ID: Pro14273
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPro14273
  • Siperfaqja60m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Shikime57

Pershkrimi

Ambienti jepet me qera, se bashku me biznesin dhe ndodhet ne Rrugen Naim Frasheri. Informacion mbi ambientin: • Kati 0 • Siperfaqe: 60 m2 . Ambienti disponon: • 40 m2 verande • Buze rruges kryesore • Fasade xhami • 2 Aspiratore • 2 Pjata krepash • Pajisje per sufllaqe • Kuzhine • Tost • Pjekese mishi • Lokacion të favorshëm gjeografik • Mundësi të shumta shfrytëzimi • I organizuar mirë • Kubaturë e rregullt. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fisnik Veisllari

Fisnik Veisllari

+355692542669