Shitet, Garzoniere, Porcelan, Tiranë

27,000 €

ID: OPP+19269
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19269
  • Siperfaqja bruto35m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime167

Pershkrimi

Shitet, Garzoniere, në zonën e Porcelanit, tek TV klan.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 35m2 .
• Kati i 2.
• Orientim jug- perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotek.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +