Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

350 € /muaj

ID: Pro14323
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPro14323
  • Siperfaqja85m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime196

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek E-88, Ne Rrugen Dritan Hoxha, pas shkolles se partise. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 85 m2 • Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes se bashku me ambientin e gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Korridor shpërndarës. Detaje te tjera: • Apartament i pa banuar me pare • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fisnik Veisllari

Fisnik Veisllari

+355692542669