Qera,Apartament 2+1,Brryli

300 € /muaj

ID: AL14332
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL14332
  • Siperfaqja118m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime138

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Brryli. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 118 m2 • Orientimi Veri-Jug-Perëndim. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 3 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Kubaturë e rregullt • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Pranvera Kryeziu

Pranvera Kryeziu

+355692542490