Shitet, Tokë, Kashar

0 €

ID: OPP14457
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP14457
  • Siperfaqja e tokes80360m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime374

Pershkrimi

Shitet Tokë në Kashar,në afërsi të rrugës kryesore. Me sipërfaqe totale prej 80360 m2 e ndarë në dy parcela me sipërfaqe 47360 m2 dhe 33000 m2. Toka ndodhet në një zonë me zhvillim industrial dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. Opsion ideal investimi. Për më tepër na kontaktoni!

Alket Bogdani
Alket Bogdani
Future Home Opportunity