Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane

219,000 €

ID: PRI+19428
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDPRI+19428
  • Siperfaqja bruto194m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave4
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime773

Pershkrimi

DUPLEXI është i pozicionuar në një zonë Elitare, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, tek Objekti Flutura.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .
•KATI I 1 BANIM
•SIPËRFAQE APARTAMENTIT : 194 M2
• VERANDA: 50 M2

Organizimi:
• Salloni i ndenjes
• Ambjenti i Gatimit
• 3 dhoma gjumi
• 3 Tualete
• 1 Depo


Investimi:
• Ndërtim i Ri
• I Investuar
• Bosh

Për një Vizitë në Pronë na Kontaktoni!

Anisa Kabashi
Anisa Kabashi
Future Home Priority