Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

99,000 €

ID: OPP+19450
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19450
  • Siperfaqja bruto167m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime326

Pershkrimi

Shitet, apartament 2+1 në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 167m2.
• Kati i 5 (i fundit).
• Orientim veri lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verandë (40m2).
• Me korridor shpërdarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Pjesërisht e mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +