Qera, Duplex + Post Parkimi, Liqeni i Thatë

600 € /muaj

ID: OPP19457
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDOPP19457
  • Siperfaqja bruto144m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime196

Pershkrimi

Duplexi ndodhet tek Liqeni i Thatë, në rrugën ' Hamdi Sina". Informacione mbi duplexin :
• Sipërfaqja 144m2.
• Kati 4-5.
Organizimi :
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete me dritare.
• 2 Veranda.
• Post parkimi.
Detaje të tjera :
• I mobiluar.
• I investuar deri në detaje.
• Parket druri.
• Orientimi: Jug - Lindje.
• Ndertim i ri.
• Me ashensor.
Zona ku ndodhet apartamenti ofron mundësinë e faciliteteve të ndryshme si edhe një pamje fantastike dhe relaksuese.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Pegi Xhani
Pegi Xhani
Future Home Opportunity