Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re

78,000 €

ID: UNA19571
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA19571
  • Siperfaqja bruto100m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime351

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë "Bar Artisti".
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit 100m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Ballkoni • Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• I mobiluar
• Orientim ndaj dritës dhe diellit
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Daniela Bego
Daniela Bego
Future Home Unaza