Shitet, Apartament 3+1, Tower Bridge 3, Tiranë

190,000 €

ID: OPP+19618
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19618
  • Siperfaqja bruto127m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime412

Pershkrimi

Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës, Kompleksi Orion, Tower Bridge 3.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 127.4 m2.
• Kati i 7.
• Orientim jug-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë ¬- 15.3m2.
Cilësime të tjera:
• Mobilim modern.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar me parket,
• Sistem chiller.
• Sistem ngrohje-ftohje.
• Spote ndriçues.
• Tavan i varur.
• Punime gipsi.
• Ndriçim led.
• Me oxhak.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Njëra nga dhomat përshtatur si garderobë.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Garazh, me 2 poste parkimi të përfshira në çmim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +