QERA, DUPLEX 2+1+2 + Post Parkimi, REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1, TIRANE

800 € /muaj

ID: PRI19628
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDPRI19628
  • Siperfaqja bruto130m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime448

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar në Rezidencën Kodra e Diellit 1.

Informacion mbi Dupleksin:
• Ndërtim i Ri
• Kati 0
• Kati 1
• Sipërfaqe : 130 m2
• Orientim: Jug - Lindje
• Drite natyrale ne çdo ambient
• Kubaturë e rregullt
• Verandë: 45 m2

Organizimi Kati 0:
• Korridor shpërndarës
• Salloni i ndenjes
• Ambjenti i Gatimit
• 1 Dhomë Studio
• 1 Tualet
• 2 dalje në Verandë
• Post Parkimi i perfshire ne cmim

Organizimi Kati 1:
• 2 Dhoma Gjumi
• 1 Tualet me dritare
• Ballkon

Cilësime të tjera:
• Totalisht i Investuar
• Mobilim Modern
• Kuzhinë inkaso
• Tualet Inkaso
• Tavan i Varur
• Ndriçim Led
• Parket
• 3 Kondicioner Inverter A+
• 2 TV FHD 42”
• Tharëse Rrobash
• Dritare Dopio Xham
• Grila Elektrike

▫️Duplexi ndodhet nje zonë shume te preferuar e te aksesueshme. Ideal per familje apo të huaj.

▫️Në cmim përfshihet Administrimi dhe një Post Parkimi.

Armand Kamulla
Armand Kamulla
Future Home Priority +