Shitet,Ambjent,Pallati me Shigjeta

36,000 €

ID: UNA19643

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA19643
  • Siperfaqja bruto23m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime494

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet te Pallati me Shigjeta,pranë Karburant Kastrati.
Ambjenti ka sipërfaqje totale 23m2 dhe ndodhet në katin 0.Disponon 1 Tualet.
Ambjenti disponon fasadë xhami dhe ka orientim Jug-Lindje.
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza