Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi IBN

140,000 €

ID: UNA19660
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA19660
  • Siperfaqja bruto100m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime59

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish Fushës së Aviacionit,në Kompleksin IBN.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 4 • Sipërfaqja e apartamentit 99.9m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete(njëri me dritare) • Ballkoni • Shpërndarje me korridor
Cilësime të tjera:
• Mobilim Modern
• Me Parket
• Orientim Lindje
• Totalisht i investuar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Daniela Bego
Daniela Bego
Future Home Unaza